Відеоролик про львівську велодоріжку став призером на конкурсі соціальної реклами

Відео під назвою «Є в кожному», що демонструє ситуацію на велодоріжці на одній з вулиць Львова, посів третє місце на конкурсі соціальної відеореклами на тему євроінтеграції. Нагородження переможців відбулося днями у Києві.

Відеоролик про львівську велодоріжку став призером на конкурсі соціальної реклами

У відеоролику показано хлопця, який йде велодоріжкою вздовж вулиці та розповідає по телефону про євроінтеграцію. В цей час позаду нього їде велосипедистка, яка висловлює йому зауваження і просить хлопця зійти з велодоріжки.

Оператором ролика виступив Роман Майданюк, який переїхав з Києва до Львова два місяці тому. Відеозйомка ролика тривала один день, однак над ідеєю команда міркувала близько місяця.

Наразі серед відео фіналістів конкурсу проводиться додатковий конкурс за кількістю переглядів, і відео «Є в кожному» має можливість в ньому перемогти.

Організаторами конкурсу стали фестиваль «Molodiya Festival» та проект «Сильніші разом». Його мета, як зазначають організатори, – ознайомлення людей з європейськими цінностями та утвердження необхідності євроінтеграції України.

Загалом, на фестиваль надійшло понад 50 робіт із усієї України. До фіналу потрапили 18.  Прийом робіт тривав півтора місяці.

Таким чином, 1 місце (₴8 тис.) в конкурсі отримав Андрій Бут за роботу «Київ vs. ЄС»; 2 місце (₴5 тис.) – Михайло Маслобойщиков за роботу «Технології»; Роман Майданюк за свою роботу отримав ₴3 тис.

Спеціальна відзнака та сертифікат на 2 000 гривень від посольства Великої Британії дісталась Ростиславу Сороковому та Роману Петричковичу за роботу «Statistics».

Джерело: zaxid.net

Можливо Вам сподобається