Про сайт

Ресурс LvivOnline – інформаційно-довідковий портал про заходи та події, що відбуваються у Львові і області, а також місця дозвілля, відпочинку, пам’яток та іншої довідкової інформації про місто.

Спецпроект «VeloLvivOnline – Велопутівник Львова» має на меті заохотити та привернути увагу городян до проблематики і перспектив розвитку велосипедної інфраструктури міста. Показати, тим хто ще не знає, що велосипед – це сучасна альтернатива для перенавантажених транспортом урбаністичних центрів; висвітлювати сучасні тенденції у розвитку велоінфарструктури; висвітлювати дії місцевої влади (з позитивними та негативними аспектами) у стратегії розвитку міста та велоінфраструктури зокрема

Цільова аудиторія сайту – люди з активною життєвою та соціальною позицією, студенти, молоді спеціалісти та підприємці, які шукають шляхи для розвитку та досягнення мрій, які прагнуть робити своє життя наповненим, цікавим та зручним.

Щоб зрозуміти наповнення – достатньо оглянути карту сайту. Розміщення інформації на сайті – безкоштовне. Рекламні блоки, позначені як реклама – слугують нам малою допомогою для підтримки існування ресурсу в мережі інтернет.

Ми прагнемо, щоб рівень освіти, культури, життя, взаємодії та добробуту тих, хто живе та працює поруч з нами, був гідним рівня сучасної людини з європейськими цінностями. Ми розвиваємось та взаємодіємо з цікавими, щирими, позитивними та адекватними людьми. Ми намагаємось змінити якість життя навколо себе

З повагою,
команда ентузіастів –
Олександра Кущенко, Тарас Скицький, Зіновій Гоянюк