08 грудня 2017, 12:27

Весною у Львові з‘явиться поліцейський велопатруль

Патрульній поліції Львова передали 12 велосипедів. Вже з весни поліцейський велопатруль працюватиме в парках та на вулицях середмістя

Вже навесні 2018 року на львівських вулицях з‘являться велопатрулі. 7 грудня 2017 року Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) передала патрульній поліції Львова 12 велосипедів, уніформу та інше спорядження, вартістю понад 380 тисяч грн.

До весни велосипедний поліцейський патруль, який складається з 40 офіцерів, буде проходити спеціальну підготовку. Передане устаткування є частиною постійної допомоги від Консультативної місії ЄС у впровадженні однієї з найкращих європейських практик – взаємодії поліції з громадою (community policing).

10 велосипедів використовуватимуть для велопатруля і 2 передали відділу зв‘язків з громадськістю патрульної поліції Львова.

Навчання для львівських велопатрулів буде проводити тренер інспектор патрульної поліції Львова Назарій Прінь, який попередньо отримав відповідну підготовку від експертів КМЄС та представників канадської поліції. Поліцейський велопатруль працюватиме в парках та на вулицях середмістя для зручності громадян, аби бути поруч із ними та, у разі потреби, надати необхідну допомогу.