У львівському парку «Знесіння» їздитиме перший у Львові рейковий велосипед

У львівському парку «Знесіння» з середини жовтня їздитиме перший рейковий велосипед. Над його створенням працювали волонтери з Німеччини упродовж трьох місяців.

У львівському парку «Знесіння» їздитиме перший у Львові рейковий велосипед

Волонтери Пеггі Ладе і Сюзанна Корнет, велосипед буде змонтований у вигляді легкої рами на чотирьох колесах. Конструкція буде приводитись в рух велосипедними педалями.

Велосипед їздитиме по маршруту історичної колії, котра діяла колись і сьогодні також проходить територією парку.

railbikes2

Волонтери працювали над винаходом в межах проекту «Зелена мобільність для Львова». У супроводі заступника директора з наукової діяльності парку Олександра Завадовича вони розробляли концепцію популяризації парку. Цей проект був однією з частин програми GLEN (Global Learning Educational Network) – Глобальної освітньої мережі для молодих європейців.

railbikes3

«Чимало мешканців Львова все ще не надто добре знайомі з територією цього чудового парку. Ми не спостерегли, щоб парк використовувався на повну, в той час, як він має величезну рекреаційну цінність – ліс, озера, доріжки, велосипедні маршрути. Ми були вражені його красою і хочемо популяризувати його. Адже соціальні та екологічні процеси – це те, без чого не може обійтися жодне велике місто», – зазначили волонтери.

Джерело: zaxid.net

Можливо Вам сподобається