Skylock – розумний замок для велосипеда з Bluetooth, Wi-Fi, сонячною батареєю і акселерометром

Skylock – замок, який, по-перше, не потребує звичайного ключа, по-друге, міцний й виготовлений згідно військових стандартів, по-третє – заряджається від сонця.

Skylock – розумний замок для велосипеда з Bluetooth, Wi-Fi, сонячною батареєю і акселерометром

Добрий велосипед може коштувати дуже дорого,  й привертати нездорову увагу представників певних верств суспільства. Так що якщо ви хочете знайти свого залізного коня в тому місці, де залишили, то вам доведеться скористатися велосипедним замком. В епоху, коли навіть годинники стали розумними, а холодильники вміють замовляти продукти в Інтернеті, поява розумного велосипедного замка було питанням часу і ось нарешті воно прийшло. Як зрозуміло з заголовка, Skylock вміє робити такі речі, про які ніхто з велосипедистів навіть не мріяв, але найголовніше – це реальний продукт, який повинен з’явитися у продажі під Новий 2015-ий рік, якщо його творці зможуть зібрати $ 50,000.
Skylock-3
Отже, Skylock виглядає як чергова стильна U-подібна скоба для блокування велосипеда. Однак створив її не типовий дизайнер, для якого стиль однозначно важливіше функціональності, а команда інженерів Velo Labs, кожен з яких встиг попрацювати в таких великих компаніях як Boeing і Jawbone.
Начинений електронікою замок Skylock зв’язується з вашим телефоном по Bluetooth або Wi-Fi, а далі в справу вступає фірмовий додаток (обіцяють софт під Android і іOS). У самому простому випадку вам достатньо натиснути кнопку в інтерфейсі, щоб замок відкрився. Однак ви можете налаштувати систему таким чином, що замок буде відкриватися автоматично, варто вам підійти до велосипеда на певну відстань. Той же принцип працює і у зворотний бік, блокуючи велосипед автоматично, якщо ви забули зробити це самостійно і відійшли занадто далеко від свого транспортного засобу.
Skylock-2
Якщо ваш смартфон розрядився або ви зовсім не хочете морочитися з додатковим програмним забезпеченням, то Skylock можна розблокувати за допомогою ПІН-коду, який треба буде ввести за допомогою сенсорних кнопок на корпусі замка. Однак якщо ви хочете використовувати цей замок по максимуму, то додаток все ж варто встановити. Саме він зможе проінформувати вас про те, що хтось намагається осідлати ваш велосипед – вбудований акселерометр з налаштованим порогом спрацьовування передає сигнал тривоги по Bluetooth або Wi-Fi. Той же акселерометр зможе позбавити вас від серйозних проблем у разі падіння – система дбайливо довідається у вас, наскільки серйозним було падіння і у випадку травми сповістить найближчу лікарню.
Skylock-1
Не забули розробники і про модну соціалізації, власник може позичити свій велосипед, “розшаривши” пароль від замка своєму другові. Тішить факт того, що Skylock не потрібно заряджати від мережі, оскільки він оснащений сонячною батареєю. Ну і згадаємо про те, що механічна частина пристрою (скоба, замок, матеріали) розроблялися фахівцями відповідно до військових стандартів у розрахунку на всі типові методи злому велосипедних замків.

Розробники збирають гроші на масовий випуск Skylock на своєму сайті за моделлю краудфандінга, пропонуючи своїм передплатникам передзамовлення замка за $ 159, тоді як після виходу у вільний продаж він коштуватиме вже $ 249.

Джерело: itc.ua

Можливо Вам сподобається