Львівський Велофорум – 7 країн, 130 учасників!

Вшосте поспіль відбулася міжнародна конференція «Велофорум», цього року у Львові, 10-12 жовтня. Форум зібрав гостей з усієї України, всього 130 учасників з 23 міст, а також представників 7 країн – Польща, Білорусь, Чехія, Франція, Латвія, Естонія, Бельгія.

Львівський Велофорум – 7 країн, 130 учасників!

Львівський Велофорум виявився одним з наймасштабніших та найуспішніших, що особливо надихає, адже наступного року, завдяки участі КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» у відповідному конкурсі, право приймати Велофорум виборов саме Кривий Ріг.

Організаторами “Велофоруму’14” виступали громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва” (Київ), громадська організація “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче) та Львівська міська рада (м. Львів).

veloforum_3

Конференція цього року тривала три дні, кожен з яких мав свою назву та тематику. Перший день, який проходив у Великій сесійній залі мерії був присвячений органам місцевого самоврядування та транспортним планувальникам. Виступали: Олег Шмід, радник міського голови з розвитку велоінфраструктури, Дем’ян Данилюк, представник Львівської міської ради та Ігор Могила, інженер ЛКП «Львівавтодор».

По заверешенню офіційною частини усі бажаючі мали змогу, на власні очі, переконатися у почутому взявши участь у велосипедній екскурсіїї вуличками Львова – де вже прокладені велодоріжки та там де ще тільки плануються, познайомитись із механізмом контраруху, та звісно відмітити їх переваги та недоліки.

veloforum_5

Головними темами другого та третього дня Велофоруму стали велосипедна інфраструктура та її популяризація, на прикладі України та країн зарубіжжя. З закордонним досвідом та доповідями виступали гості з Польщі, Латвії, Бельгії, Франції, Чехії, а також доповідачі з України.

veloforum_2

Кожна презентація була яскравою, цікавою, емоційною, корисною для слухачів. Деякі концепції промоції велоруху вражали своєю простотою та дієвістю, а вирішення проблеми простору для велоруху вулицями міста може бути недорогим та ефективним.

Гнидюк Алісі, керівнику відділу «Консалтинг та маркетинг», також надали слово, під час якого вона презентувала здобутки міста у розвитку велоінфраструктури досягнення велогромадськості, розповіла про цікавинки велоекскурсій промисловими об’єктами міста та запросила усіх учасників на наступний Велофоруму до Кривому Рогу.

veloforum_4

У неділю зранку усі учасники Велофоруму мали змогу насолодитися 1.5 годинною велосипедною екскурсією інфраструктурними об’єктами Львова, що проводилась трьома різними маршрутами та надихнула учасників на плідну роботу.

По обіді відбулась урочиста передача естафети проведення міжнародної конференції Велофорум конференції від міста Львів до міста Кривий Ріг.

Під час конференції, завдяки насиченій програмі та відкритому неформальному спілкуванню, склалася позитивна дружня атмосфера, учасники долучались до дискусії, ділилися власними ідеями та проектами, шукали і знаходили однодумців.

veloforum_1

Сподіваємось наступного року Кривий Ріг збере не менше учасників та зможе вразити своїми здобутками у розвитку велоінфраструктури, велоруху та велокультури!]

Джерело: irm.kr.ua

Можливо Вам сподобається