Додаток Bike Fast Fit: як швидко налаштувати велосипед під себе?

Під час їзди на велосипеді на людину припадає до 70 % аеродинамічного опору, тому так важливо знайти оптимальне положення тіла. З додатком Bike Fast Fit кожен спортсмен і любитель зможе відрегулювати свій велосипед і знайти краще положення тіла без тренерів і механіків, їздити швидше і довше, і при цьому обійтися без травм.

Додаток Bike Fast Fit: як швидко налаштувати велосипед під себе?

Додаток для iPhone, iPad та iPod touch знімає велосипедиста в русі і обчислює ключові кути і різні відстані. Відео з камери смартфона показує, як рухається тіло спортсмена, на якій висоті знаходяться кермо, винос керма і сідло, і як краще їх відкоригувати, щоб кут нахилу торсу, коліна і стегна були ідеальними.

Як зняти?
Найпростіше – попросити зняти вас під час їзди, але якщо такої можливості немає, можна зробити це самому. Якщо у вас достатньо велика кімната (принаймні 10 кроків між вами на велосипеді і смартфоном) і штатив. Щоб закріпити смартфон на штативі або на будь-який інший поверхні можна використовувати маленькі адаптери «Glif» – з ними можна закріпити гаджет на будь-якій поверхні .

Bike Fast Fit_02

Якщо ви вирішили знімати самостійно, у додатку можна встановити час затримки перед початком зйомки, щоб встигнути застрибнути на свій ровер, і час зйомки – від 5 до 30 секунд.

Bike Fast Fit_04

Визначаємо частини тіла
Після зйомки Bike Fast Fit видає меню, в якому показуються всі основні кути, прийняті для опису позиції велосипедиста. Якісь із них визначаються досить точно, інші треба коригувати вручну.

Bike Fast Fit_06

Щоб точно встановити положення стегна, коліна або іншої частини тіла на кадрі, використовується підсвічений зелене коло. Рухаючи колом, ви пересуваєте частини, прикріплені до нього.

Для зручності можна наблизити зображення і тільки потім змінювати різні елементи.

Ще один плюс – пошук потрібного моменту відео, реалізований, як гортання окремих кадрів. Це набагато швидше, ніж пересування бігунка по рядку відео.

Підказки від Bike Fast Fit
У додатку роз’яснюються основні поняття, відстані і кути, так що з цим розбереться навіть людина, не обізнана в термінології велосипедистів.

Bike Fast Fit_05

Коли ви визначите всі основні кути і значення, додаток підкаже вам, які розміри найкращі і зручні. Звичайно, скрізь є винятки і не обов’язково прийняті стандарти ідеально вам підійдуть, але все ж поради та підказки програми можуть стати в нагоді.

Bike Fast Fit_07

Розрахунок відстаней
Крім розрахунку кутів Bike Fast Fit допомагає розраховувати різні відстані. Для цього вам треба вказати який-небудь відрізок на велосипеді (наприклад, раму), розміри якої ви точно знаєте, і поставити числове значення.

Bike Fast Fit_08

Після цього додаток може виміряти все, що вам потрібно, наприклад, відстань від сідла до педалей. Також ви можете вимірювати будь-які довільні кути, просто вказавши три крапки.

Bike Fast Fit_09

Де зберігаються результати?
Коли ви визначили всі свої відстані і кути, вони зберігаються в додатку. Кожен раз, коли ви будете додавати нові кути і відстані, короткий варіант буде автоматично відображатися на головній сторінці.

Крім того, свої результати можна відправити з програми по електронній пошті або ж твітнути.

Додаток Bike Fast Fit: як швидко налаштувати велосипед під себе?

Для кого цей додаток?
Bike Fast Fit може зацікавити всіх, хто любить велосипедний спорт, хоче комфорту, швидкості та безпеки. Недорога аплікація визначати точні розміри і відстані вашого велосипеда, і підказати встановлені стандарти – ви зможете швидко знайти оптимальне положення, відрегулювати свій велосипед і їхати назустріч новим рекордам.

Додаток Bike Fast Fit: як швидко налаштувати велосипед під себе?

 

Джерело: www.dcrainmaker.com

Можливо Вам сподобається