18 січня 2014, 15:13

Велодоріжку до Стрийського парку продовжать в цьому році

Прокладання велосмуг у Львові планують продовжувати і цього року. Зокрема, доріжки у Стрийському парку прокладуть по верхніх алеях парку в напрямках від станції дитячої залізниці «Сонячна» до Монументу слави та до вулиці Самчука.

Доріжки у Стрийському парку передбачені Програмою першої стадії розвитку веломережі та супровідної інфраструктури Львова у 2011-2019 роках.

«У 2013 році було збудовано першу фазу велодоріжки на вулиці Стрийській – від перехрестя з вулицею Науковою до автовокзалу. На 2014 рік планується продовження велодоріжки до Стрийського парку, після чого буде влаштовано велодоріжки у самому парку. Це дасть можливість сполучити велосипедну інфраструктуру парку з житловим масивом Південний», – розповів радник міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Олег Шмід.

Нагадаємо, минулого року кількість львівських велодоріжок збільшилась удвічі. Зараз у місті є понад 30 кілометрів спеціально обладнаних велосипедних шляхів. Протягом 2013 року у місті збудували смуги на на вул. Липинського, Стрийській-Науковій, Січових Стрільців. Також їх передбачили на вул. Коперника та Городоцькій під час реконструкції доріг у співпраці з ЄБРР.

Загалом у планах Львова – протягом 9-ти років у межах програми розвитку веломережі прокласти 268 км велодоріжок та велосмуг.

Джерело: zaxid.net