07 лютого 2016, 12:34

У Львові встановили світлофор для велосипедистів

У Львові на перехресті вулиць Коновальця і Мельника встановили світлофор, який регулюватиме рух велосипедистів. А вже невдовзі такий же світлофор встановлять на ще одній велодоріжці у місті.

Встановити такий світлофор вирішили на Комісії з безпеки дорожнього руху. Причиною цього стало те, що по вул. Коновальця в напрямку вул. Мельника йде велодоріжка у вигляді контрсмуги (для автомобілів це є вулиця з одностороннім рухом, але велосипедисти їдуть назустріч основному потоку машин). Після того, як перехрестя зробили регульованим, виникла потреба встановити відповідний світлофор і для велосипедистів, щоб убезпечити усіх учасників дорожнього руху.

Велосвітлофор

Встановили його у Львові 7 грудня 2015 року. Також ще один такий світлофор встановлять на перехресті просп. Чорновола – вул. Хімічна.

Хоч світлофор і називається для велосипедистів, але він працює узгоджено з транспортним світлофором, адже велосипедист є повноцінним учасником дорожнього руху.

Встановлення такого світлофору (закупівля необхідного обладнання і проведення робіт) обійшлося бюджету у 25 тис. гривень.

Джерело: tvoemisto.tv