15 січня 2014, 15:33

Разом з трамвайною колією на Сихові з’являться велодоріжки

Цього тижня проектанти передали «Львівавтодору» відкорегований варіант проекту будівництва трамвайної колії на Сихів. У проект додали велодоріжки вздовж вулиць Свєнціцького та Стуса.

Як розповів радник міського голови з розвитку велоінфраструктури Олег Шмід, велодоріжки тут передбачені схемою веломережі Львова. Однак через те, що проектну документацію на будівництво трамвайної колії на Сихів розробили до того, як депутати затвердили Програму розвитку велоінфраструктури Львова, проектантам довелось корегувати проект.

Тепер проектом передбачено, що тротуаром уздовж вулиць Свєнціцького і Стуса пролягатиме подвійна двостороння велодоріжка, яка пізніше розходитиметься біля входу в парк «Залізна Вода» в одинарні. А вони тягнутимуться по обидва боки вулиці Стуса аж до вулиці Угорської. «Тут вони наразі обриваються. Вздовж проспекту Червоної калини велодоріжки будуватимуть вже за іншим проектом, коли ремонтуватимуть цю вулицю, оскільки, починаючи від сихівського моста, будівництво колії передбачене без реконструкції дороги. А місто будує велодоріжки лише під час реконструкції вулиць», – резюмував Олег Шмід.

Планується, що трамвайну колію на Сихів почнуть будувати вже навесні. Підрядником з будівництва трамвайної колії буде компанія «Онур». Зокрема, 27 грудня 2013 року, ЛКП «Львівавтодор» та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали кредитну угоду, якою банк дає 6 млн євро кредиту на продовження маршруту №4 від вул. Свєнціцького до Санта-Барбари. Також на реалізацію цього проекту 5 млн євро гранту дає уряд Німеччини. Ще близько 4 млн євро Львівська міська рада повинна знайти в бюджеті міста або попросити виділити з держбюджету.

Джерело: zaxid.net