10 грудня 2011, 10:53

План велокільця довкола історичного центру Львова

Велокільце проляже проспектом Свободи, пл. Міцкевича, пл. Галицькою, вулицями Галицькою, Братів Рогатинців, Винниченка, Пішою, Сніжною, Звенигородською, Рибною, площею Старий Ринок, вулицями Сянською, Лазневою, Староміською

В рамках проекту також розглядається можливість будівництва пішохідно-велосипедного моста через вулицю Кривоноса (з парку на вулиці Винниченка на схил Високого замку поблизу вулиці Замкової).

Проект вже почав реалізуовуватись з просп. Свободи, де наразі завершуються роботи з будівництва велодоріжки біля Оперного театру. Далі, велодоріжка продовжиться по вул. Братів Рогатинців і вийде на сквер біля вул. Підвальної і на площу біля будівлі Львівської обласної ради, далі на вул. Винниченка, вул. Кривоноса і до гори Високого Замку.Потім піде вул. Похилою і до найстарішої частини старого Львова, яку зараз оминають туристи, що дасть змогу оживити цей район. Далі – вул. Сянська, пл. Різні і біля Опери – вулицею Староміською без шкоди авторуху можна буде повернутися до пр. Свободи.

Щоправда виникають проблеми по вул. Братів Рогатинців з розміщеними на ній літніми майданчиками, на підйомі по вул. Кривоноса та основна – кільце на пл. Міцкевича, де дорожній рух надтоінтенсивний.

Представник GIZ Армін Вагнер про пл. Міцкевича:
«Є пропозиція відмежувати її від руху приватного автотранспорту, щоб зробити з неї справжню європейську площу. Важливим буде перехід з пл. Міцкевича на пр. Свободи, для покращення безпеки руху тут треба підвищити дорожнє полотно. Також йдеться про заміну бруківки на мозаїку на вул. Братів Рогатинців»
Джерело: zaxid.net