V Всельвіський Жіночий Велопарад

06 червня 2015 , 11:00
Центр міста, старт - пл. Святого Теодора

Цьогоріч велопарад у діловому образі. Ділові костюми зі спідницями чи брюками, сукні в діловому стилі, туфлі на підборах або ж балетки, портфелі, сумки-месенджери або клатчі, – ось дрес-код для участі у велопараді

Подія у соцмережах: facebook
Додати подію до календаря:

Одна деталь залишається незмінною: участь у велопараді може прийняти лише прекрасна половина людства. Але хлопців та чоловіків ми ласкаво запрошуємо підтримати та познимкувати дівчат, а ще – приєднатися до велопікніка.

Мета:
показати, що велосипед – вид транспорту, на якому зручно і швидко можна доїхати на роботу або на вечірку, і який є повноцінною альтернативою приватним авто, що їздити на велосипеді цікаво, приємно та корисно, і для цього необов’язково вдягати спеціальний спортивний одяг.

Концепція:
– ми їдемо на велосипеді без сторонньої допомоги, дотримуючись ПДР;
– участь приймає тільки прекрасна стать;
– вітається діловий стиль – костюми, блузи, сорочки, ділові сукні, портфелі, сумки – месенджери, клатчі, туфлі на підборах, балетки тощо;
– “ні!” спортивному одягу.

Маршрут:
пл. Святого Теодора (павільон Майстерні Міста) – просп. В’ячеслава Чорновола – вул. Під Дубом – вул. Замарстинівська – вул. Богдана Хмельницького – вул. Краківська – вул. Гавришкевича – пл. Данила Галицького – вул. Підвальна – вул. Руська – пл. Ринок (Ратуша).

Після велопробігу та після колективного фото за бажанням усі прямують у парк ім. Франка на велопікнік. Пікнік відбудеться за умови відсутності дощу.