Другий ретро велопроменад «Батяри на роверах»

17 жовтня 2015 , 13:00
Площа перед Домініканським собором
Участь: 50 грн

Вже вдруге цього року батяри зберуться на другий львівський ретро велозаїзд, що об’єднає людей, які цінують стиль та міські велосипеди, своєрідна присвята львівській батярській міській культурі початку ХХ ст.

Подія у соцмережах: facebook
Додати подію до календаря:

Історія проведення таких заїздів виникла у Лондоні у 2009 і має назву Tweed Run. Сенсом Tweed Run є повернення до витоків велокультури. До заїзду допускаються різні велосипеди, але бажано, щоб це були класичні міські моделі, а власник велосипеда виглядав у стилі англійської велосипедної моди тридцятих-сорокових років XX століття. Вітається будь-який твідовий одяг та його поєднання.

Програма львівського велопроменаду

13:00 – збір на площі перед Домініканським собором, проходження реєстрації
14:00 – початок велопроменаду. Маршрут: пл.Музейна, вул. Ів.Федорова, вул. Сербська, пл. Ринок, вул. Беринди, вул. Дорошенка, вул.Словацького, вул. Стефаника, вул. Дж.Дудаєва, проспект Шевченка, вул. Грушевського, вул. Ів.Франка, пл.Ів.Франка, вул.Ів.Франка, вул. Паркова- СТРИЙСЬКИЙ ПАРК, вул. Ів.Франка, пл.Ів.Франка, вул.Ів.Франка, вул. Саксаганського, проспект Шевченка, вул.Чайковського, вул. Ковжуна, вул. Вороного, вул. Ференца Ліста, вул. Коперніка, вул. Банківська, вул. Дорошенка, вул. Беринди, вул. Галицька, вул. Валова, “Музей Ідей”. Під час маршруту планується зупинка на чаювання/кавування у Стрийському парку.
16:00 – збір у дворику Музею Ідей, у програмі:
– лекція на тему “Ретро стилі для велопроменаду і не тільки!”
– нагородження кращого чоловічого та жіночого образу від наших партнерів магазину велосипедних аксесуарів Rover Chic та бренду вишуканих та стильних чоловічих аксесуарів Good Fellow
– номінація Найкращий велосипед велопроменаду за участі публіки шляхом голосування
– стилізована фотостінка
– виставка велосипедів-учасників велопроменаду
– танцювальний майстер-клас
– напої та частування від “Трапезної” Музею ідей
– виступ джазменів від “Lemberg Dixieland Band”
– грильовані частування з пікнікового ровера
– кінопоказ німого кіно
– лотерея серед зареєстрованих учасників велопроменаду

Реєстрація за посиланням

Умови реєстрації – 50 грн на старті події (у вартість входить участь у лотереї подарунків від спонсорів, грильовані наїдки з пікнікового ровера та пов’язка з індивідуальним реєстраційним номером)