Звідки у голандців велодоріжки?

Це відео дасть відповідь на основні питання, яку дуже часто виникають у громадськості щодо вибору пріоритетів у розбудові громадського транспорту.

Звідки у голандців велодоріжки?

Всі сприймають Голандію як як рай для велосипедистів, й більшість людей, мабуть, думає, що величезна велосипедна інфраструктура в цій країні просто напросто впала з небес, або ж, можливо, була створена за помахом чарівної палички. Насправді це не так. Вона була результатом важкої праці, в тому числі для її створення в країні відбувались масові вуличні протести і були прийняті певні політичних рішення.

Відео, яке ми пропонуємо, розповідає про шлях Нідерландів, які вирішили відвернутись від автоцентричного розвитку, котрий виник в роки післявоєнного процвітання, і вирішили зосередити свою увагу на велосипедних доріжках. У цьому відео перераховані кілька ключових факторів, в тому числі громадські протести з приводу великої кількості смертей в дорожніх аваріях, та урядова відповідь на нафтову кризу 1970-х років, яка прикладала зусилля по скороченню залежності від нафти, одночасно не зменшуючи якості життя.

Нідерланди часто сприймається як виняткова нація через свою політику в галузі транспорту та інфраструктури. Але після перегляду фільму все стає зрозумілим. Як сказано наприкінці фільму – проблеми Нідерландів не були й не є унікальними. Методи їх вирішення, також не мають бути винятком.

Звідки у голландців велодоріжки from lypneva.com on Vimeo.

Можливо Вам сподобається