Зарядні пристрої від велосипеда (Siva Cycle Atom, Nokia Bicycle Charger Kit)

Презентуємо Вашій увазі огляд двох комплектів для зарядки Ваших телефонів та інших “гаджетів” під час подорожі на велосипеді. Особливо радимо звернути увагу на Siva Cycle Atom

Зарядні пристрої від велосипеда (Siva Cycle Atom, Nokia Bicycle Charger Kit)

Nokia Bicycle Charger Kit

У середині 2010 року корпорація Nokia презентувала спеціальний набір Nokia Bicycle Charger Kit, що давав змогу заряджати батареї мобільних телефонів завдяки велогенератору (як на звичайну велолампу).
Nokia Bicycle Charger Kit
Зарядка телефону починається з моменту, коли швидкість руху велосипеда становить понад 6 км/год (при швидкості 12км/год ідентична зарядці з мережі). При швидкості 50 км/год – зарядний відключається. Розробники запевняли, що 10-хвилинна подорож при швидкості 10 км/год забезпечувала 28 хвилин розмови по телефону. Велосипедний комплект для зарядки Nokia сумісний з усіма телефонами Nokia, що мають розмір джеку для живлення 2 мм.

Джерело: www.mobile-review.com

Siva Cycle Atom

І ось, нова новинка на ринку, яка була презентована у травні 2013 на ресурсі Kickstarter (і отрамала необхідну грантову підтримку аудиторії) – це універсальний зарядний пристрій Siva Cycle Atom.
Siva Cycle Atom
Пристрій кріпиться біля заднього колеса, важить всього 300 грам. При їзди зі швидкістю понад 16 км/год генерує 3 вати, чим більша швидкість руху – тим більше накопичення енегрії. Живлення або підзарядка відбувається через USB-кабель завдяки акумуляторній батареї, що легко знімається з велосипеда і під’єднується до пристрою.

Джерело: sivacycle.com

Можливо Вам сподобається