Як «припаркувати» велосипед в квартирі: 7 оригінальних ідей

Зберігання велосипедів в квартирі – актуальна проблема для всіх любителів активного відпочинку та довгих прогулянок на ровері. Багато людей зберігають свої велосипеди на балконах або лоджіях, тим самим забираючи вільний простір й так цих невеликих приміщень.

Як «припаркувати» велосипед в квартирі: 7 оригінальних ідей

Враховуючи той факт, що велосипед в багатьох європейських країнах – не тільки спосіб активно провести вільний час, а й економний засіб пересування по місту, багато дизайнерів задали собі питання – як зберігати велосипед? Як зробити так, щоб велосипед не просто стояв у кутку кімнати біля стіни, але і доповнював собою інтер’єр? У підсумку, з’явилось безліч нестандартних рішень, які можна застосувати й у себе вдома. Пропонуємо розглянути деякі з них і вибрати той варіант, який вам найбільше сподобається.

1. Кріплення за раму на стіні

Цей варіант зберігання велосипедів широко використовується в скандинавських країнах, де велосипед, який висить на стіні, доповнює «холодні» і аскетичні інтер’єри в скандинавському стилі. Крім того, в таких квартирах, не переобтяжених меблями і речами, велосипед стає частиною інтер’єру. Як би дивно це не звучало, але таке настінне зберігання з легкістю може перетворитися на різновид урбаністичного настінного «декору».

home_bike_01
home_bike_02
home_bike_03

2. Кріплення за раму з вбудованим місцем для зберігання

Таке рішення напевно сподобається тим, хто любить використовувати кожний сантиметр простору з користю. Через особливості конфігурації, практично неможливо зберігати велосипед близько до стіни, саме тому «велосипедні гачки» або штанги досить довгі. Чому б не використати простір, що утворився між велосипедом і стіною функціонально? Дизайнерські знахідки: кріплення-полиці, кріплення-кошик, кріплення-підставка. У ці додаткові місця зберігання можна покласти велосипедні рукавички, замок з ключами від велосипеда, ліхтар та інші необхідні аксесуари.

home_bike_04
home_bike_05
home_bike_06

3. Кріплення за колесо

Вертикальне зберігання велосипеда перпендикулярно до стіни не таке універсальне, як попередній варіант. Але при цьому воно підійде для вузьких довгих приміщень, коли кріплення можна встановити на короткій стіні так, щоб велосипед висів вздовж довгої стіни (в кутку). Мінімалістичний дизайн такого кріплення не привертатиме до себе занадто багато уваги.

home_bike_07

4. У шафі

Системи зберігання для велосипедів можна розмістити в просторих коридорах або на великому балконі. Перевага такого зберігання в тому, що велосипед не доведеться піднімати вертикально і немає ризику, що він впаде зі стіни, як у випадку з настінними кріпленнями. Дизайнерські шафи і стелажі з відсіком для велосипеда мають додаткові полиці для зберігання аксесуарів.

home_bike_08
home_bike_09

5. Під стелею

Це екзотичне рішення спочатку викликає подив. Але придивившись, можна знайти безліч переваг такого зберігання під стелею – велосипед не забиратиме простір кімнати, так його можна підвісити на тривалий термін (наприклад, на зиму).

home_bike_10

6. На стійці

На відміну від вищезгаданих рішень, цей варіант кріплення підходить для сімей, в яких є кілька велосипедів, адже на стійці можна помістити два або навіть три велосипеди відразу. Безумовно, для такого зберігання і місця буде потрібно набагато більше.
home_bike_11

7. За дверима

Велосипед можна підвісити на двері за допомогою спеціальних кріплень. Краще всього використовувати ті двері, якими ви користуєтеся нечасто.

home_bike_12

І наостанок, запам’ятайте кілька основних правил зберігання велосипедів в квартирі:

Гумові та пластмасові деталі при впливі прямого сонячного світла, значних перепадів температури втрачають еластичність, стають крихкими. Лак, яким покрита рама, тьмяніє і руйнується. А для металевих деталей небажані атмосферні опади – дощ, сніг. Тому небажано зберігати велосипеди на відкритих балконах. Для зберігання краще підійде утеплений закритий балкон, з рулонними шторами (або жалюзі) на вікнах.

Не рекомендується зберігати велосипед поряд з опалювальними приладами, інакше він буде відчувати ті самі перепади температури, що і в разі зберігання на балконі.

Джерело: homester.com.ua

Можливо Вам сподобається