Від Нідерландів до Америки. Переймаючи кращий світовий досвід велоінфраструктури

Найбільше у світі велосипедистів мешкає у Нідерландах. Усі думають, що у голландців любов до велосипеда закладена генетично. Та це не так – справа в тому, що їхня країна вирішила позбутися залежності від машин.

Від Нідерландів до Америки. Переймаючи кращий світовий досвід велоінфраструктури

Нідерланди прийняли свідоме рішення змінити курс розвитку. І ось, десятиліттями інвестувавши у їзду на велосипеді як спосіб пересування, Нідерланди отримали найдосконалішу у світі велосипедну інфраструктуру.
Команда Streetfilms приєдналася до групи міських урядовців з Чикаго, Вашингтона та Маямі, які відвідали Нідерланди в рамках програми Bicycling Design Best Practices Program фонду Bikes Belong Foundation. Ця програма показує американським політикам і фахівцям із транспорту приклади з реального життя – як інвестувати у недорогу велосипедну інфраструктуру. Це відео запрошує вас у мандрівку чудово спланованими вулицями Нідерландів. Ви побачите інфраструктуру, почуєте думку фахівців, побачите реакцію американців та уявите собі, як вони втілять у життя подібний проект у своїх містах.

Джерело: lypneva.com

Від Нідерландів до Америки / From Netherlands to America [ukr] from lypneva.com on Vimeo.

Можливо Вам сподобається