Велореєстратор Rideye BlackBox

Дуже простий в настройках і не обділений естетичною привабливістю, Rideye BlackBox обіцяє стати вірним другом будь-якого велосипедиста, і що теж важливо при його ціні, прослужити власникові досить довго.

Велореєстратор Rideye BlackBox

У випадку аварії велосипедистам важко довести свою невинність, або винність іншого учасника ДТП, а тому цілий час збільшується пропозиція серез виробників велореєстраторів. До 13 жовтня на Kickstarter триватиме кампанія по збору коштів для запуску серійного виробництва велорегістратора Rideye BlackBox. Для цього потрібно зібрати – 32 тисячі американських доларів.

rideye_01
Виробники описують дію даного реєстратора таким чином:

  • кріпиться на кермі (підійде, до речі, до будь-якого велосипеду);
  • оснащений об’єктивом з 120-ти градусним кутом огляду;
  • після натискання кнопки відразу починає безперервний запис відео зі звуком у форматі MOV і з роздільною здатністю 1280 х 720 пікселів.

Зберігає останні 2,5 години запису, після чого попередні дані перезаписуються, якщо велосипедист вручну не зупинить запис, або якщо акселерометр не зробить цього автоматично, виявивши аварію. Фіксується кожна деталь, завдяки ультра-ширококутному об’єктиву і HD якості відео. Для полегшення обробки відео автоматично розділяється на п’ятихвилинні сегменти , які вже згодом , якщо з’явиться потреба, можна зверстати в один великий відео-файл, або створити файл довільної довжини. Файли перекидаються за допомогою USB.

rideye_02
Акумулятор в силах вести безперервно запис 24 години – цикл (грубо кажучи, це один місяць розрахункового використання), витримає приблизно 500 циклів перезарядки. Але є один нюанс: батареї користувач замінити не зможе. За розмірами – цілком компактний пристрій: 2,54 х 3,81 х 7,62 см при вазі приблизно 185 грамів.
Rideye очікується в березні наступного року і коштуватиме $ 119 (якщо ж здійснити передзамовлення сьогодні – 149 доларів).

RIDEYE Sample Footage from Rideye on Vimeo.

 

Джерело: habrahabr.ru

Можливо Вам сподобається