Teague Denny – розумний велосипед майбутнього

Команда дизайнерів з Сіетла представила прототип міського велосипеда, який представила в проекті на Oregon Manifest. Цей ровер має безліч переваг порівняно зі звичайними велосипедами.

Teague Denny – розумний велосипед майбутнього

Модель обладнана електромотором, який допоможе вам пересуватися швидше з меншими зусиллями, автоматичною системою перемикання швидкостей, а його кермо легко трансформується в замок від крадіїв.

Велосипед оснащений продуманою системою індикації. Є вогні повороту, стоп-сигнали і передні фари, що реагують на зовнішнє освітлення.

Denny повертає нас до часу безтурботної їзди, коли ти просто сідав на велосипед і насолоджувався свободою, – пояснюють його творці.

На даний момент Denny тільки концепт, але у нього є всі шанси стати серійною моделлю. Проект бере участь у конкурсі на кращу модель велосипеда майбутнього, організованого компанією Oregon Manifest. Серед конкурентів моделі з Сіетла представлені велосипед з USB-портом для підзарядки гаджетів і модель з титановою рамою, надрукованій на 3D-принтері. Переможець буде оголошений в 2015 році і піде у серійне виробництво компанії Fuji Bikes.

Можливо Вам сподобається