Світлодіодний проектор для велосипеда, який дозволяє побачити ями на дорозі

Поїздки на велосипеді в темний час доби – досить часте явище. І не завжди вуличне освітлення та й просто використання ліхтарика дозволяє вчасно помітити яму чи вибоїну на дорозі – іноді їх не видно.

Світлодіодний проектор для велосипеда, який дозволяє побачити ями на дорозі

Для вирішення цієї проблеми група дизайнерів з Південної Кореї створила концепт Lumigrids – невеликий світлодіодний проектор для велосипедів.
Lumigrids кріпиться на кермі і проектує перед велосипедом геометричне зображення у вигляді сітки. На плоскій поверхні дороги, сітка буде складатися зі стандартних квадратів. На нерівній поверхні дороги, сітка буде деформуватися, за рахунок чого велосипедист може скласти уявлення про рельєф дороги і об’їхати перешкоду або своєчасно знизити швидкість. Крім того, квадрат створений світлодіодним проектором,  позначить велосипедиста для інших учасників дорожнього руху.

концепт Lumigrids

Автори повідомляють, що живиться Lumigrids від вбудованої батареї або від обертання коліс. Пристрій має тільки одну кнопку, так що велосипедист може легко використовувати його під час їзди. Перше натискання включає живлення, друге натиснення буде змінювати режим проекції і, утримування кнопки натиснутою протягом двох секунд вимкне живлення. Lumigrids має три режими з різними розмірами сітки, які можна використовувати, щоб адаптуватися до різних ситуацій: стандартний режим (140 × 180 мм), швидкісний режим (140 × 260 мм) і командний режим (300 × 200 мм)

Можливо Вам сподобається