Соціальна реклама велосипедного Києва

Цими днями у Києві з’явилися перші біл-борди та сіті-лайти із зображенням Богдана Хмельницького та Батьківщини-Матері з велосипедами.

Соціальна реклама велосипедного Києва

Член Ради Асоціації велосипедистів Києва, Оля Соловей, розпочала роботу над соціальною рекламою навесні цього року, опитавши близько 500 людей про те, з чим у них асоціюється велосипед. Ця інформація була потрібна, аби зрозуміти, який меседж треба вкладати до соціальної реклами.

Більшість з цих людей не їздили на велосипеді у момент опитування.

kyiv_social_04

Оля звернулася до різних організацій, які займаються рекламою, з проханням зробити макети соцреклами. Із запропонованих варіантів були вибрано макет, у якому обігрується використання велосипедів відомими київськими пам’ятниками.

Потім почалися перепони, коли Асоціація намагалась знайти гроші на друк та поклейку соцреклами, та знайти можливість розмістити її безкоштовно, як і має бути із соцрекламою.

kyiv_social_03

Також через певні труднощі не вдалось розмістити рекламу на початку вересня. Тому рекламу було розміщено з невеликим запізненням.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Передбачаючи питання багатьох, чому “Київ – велосипедне місто”, Асоціація велосипедистів Києва пояснює це наступним чином:

Це –  бачення Києва через кілька років, яке наразі поки що не відповідає реальності. З опитування стало зрозуміло, що багато людей не сприймають велосипед як вид транспорту для Києва, для них це дитячі забавки і тимчасово.

kyiv_social_02

Організатори рекламної кампанії ж хочуть показати, що це не так. Мета реклами – поставити питання для тих людей, які досі не замислювалися над цим і наштовхнути їх на думку, що Київ буде велосипедним містом.

Сподіваємо, це нагадає тим, хто про це не замислювався: ніколи не пізно міняти свої звички і ставати велосипедистом!

Джерело: avk.org

Можливо Вам сподобається