Шосейний велосипед Lexus F Sport: нове слово в транспорті класу Люкс

Японська компанія Lexus відома як виробник шикарних і дуже дорогих автомобілів, на яких їздять люди, охочі підкреслити свій високий статус у суспільстві. Але раптово для всіх ця фірма представила абсолютно інший транспортний засіб – шосейний велосипед Lexus F Sport.

Шосейний велосипед Lexus F Sport: нове слово в транспорті класу Люкс

Крім серійних моделей автомобілів, компанія Lexus випускає і транспортні засоби, призначені для особливих випадків. Наприклад, лімузин Lexus LS 600h L Landaulet, спеціально створений для весілля Князя Монако Альберта, або велосипед Lexus F Sport, поява якого приурочено до виходу нової серії суперкарів – Lexus LFA.
Парадоксально, але велосипед Lexus F Sport і автомобілі Lexus LFA є частиною однієї серії і навіть створені тією ж командою всередині корпорації Toyota, підрозділом якої і є компанія Lexus.
lexus-F-sport-4 
Рама велосипеда Lexus F Sport зроблена з того ж вуглецевого волокна, що і корпус суперкарів Lexus LFA, а двадцять дві передачі на цьому двоколісному засобі пересування регулюються за допомогою електричного перемикача на кермі.
lexus-F-sport-5
Lexus F Sport оснащений також іншими інноваційними нововведеннями і дизайнерськими рішеннями, що перетворюють даний велосипед у двоколісний аналог шикарних автомобілів від Lexus.
lexus-F-sport-2
В принципі, в компанії Toyota навіть не приховують, що поява Lexus F Sport – не більше, ніж спосіб привернути увагу до основного продукту від Lexus – автомобілів.
lexus-F-sport-1
Всього буде випущена одна сотня шосейних велосипедів Lexus F Sport – п’ятдесят з білим кольором рами і п’ятдесят з чорним. Вартість одного такого ровера буде в районі 10 тисяч американських доларів. Але купити його можна тільки на території Японії.
lexus-F-sport-3

Джерело: www.novate.ru/

Можливо Вам сподобається