Електровелосипед Concept 1865 – назад у минуле

Фахівці німецької студії дизайну Ding3000 вирішили дати волю фантазії і винайти велосипед заново. Насправді вони вирішили показати, яким би міг бути електровелосипед кінця XIX століття, якби інженери тих часів мали доступ до сучасних матеріалів і технологій.

Електровелосипед Concept 1865 – назад у минуле

Для того щоб втілити свою ідею в реальність Ding3000 об’єднала свої зусилля з гігантом хімічної промисловості – BASF. Створений ними електровелосипед моделі «пенні-фартинг» отримав назву Concept 1865 і відрізняється характерними для даного виду велосипедів, популярних в кінці XIX століття, великим переднім і маленьким заднім колесом. Новинка практично повністю виконана з пластмаси, за винятком електромотора, гальм і колісних осей.

9b7ebc0791

Два колеса Concept 1865 виконані з термопластичного поліуретану, який також застосовується в кросівках Adidas Energy Boost. Діаметр переднього колеса, що приводиться в рух педалями, становить 39 дюймів, а заднього – 24 дюйма. Саме в заднє колесо інтегрований електромотор потужністю 250 Вт.

tire_01

У передній вилці електровелосипеда знаходяться світлодіоди та оптичні хвилеводи, які відповідають за освітлення. Рама, кермо і передня вилка Adidas Energy Boost виконана з вуглецевого волокна. До слова, батарея, ємність якої не уточнюється, розміщена під зйомним сидінням. Від води, бруду і вібрацій батарею захищає спеціальне покриття.

bike_top

На жаль, швидкісні характеристики електровелосипеда Concept 1865 не повідомляються. Так як дана модель розроблена виключно для демонстрації можливостей BASF, комерційної версії Concept 1865 чекати не варто.

crank_pedal_01

Джерело: itc.ua

Можливо Вам сподобається