Дерев’яний ровер WOOD.b

Перші транспортні засоби виготовлялися з найбільш поширеного на той час матеріалу – дерева. Але згодом цей матеріал був практично повністю витіснений металом і пластиком. У наші дні велосипеди, як правило, виготовлені тільки з металу: легкий алюміній, титан, вуглецеве волокно – матеріали, які найчастіше використовують для виробництва роверів.

Дерев’яний ровер WOOD.b

Дизайнери мислять масштабно і сподіваються своєю діяльністю якщо не повернути прогрес назад, то, як мінімум, розширити уявлення про засоби пересування.
Дерево має ряд незаперечних переваг. Приміром, його амортизуючі властивості може забезпечити м’яку їзду. Важать дерев’яні велосипеди не більше своїх металевих побратимів.

Дерев'яний ровер WOOD.b

Дерев'яний ровер WOOD.b
Двоколісний друг володіє звичною для нашого ока формою рами, тільки виготовлена ​​вона з деревного шпону. Дерев’яні рами відрізняються міцністю навіть у порівнянні з рамами з металу або вуглецевого волокна, до того ж вони довговічні.
Фахівці стверджують, що, якщо порівняти міцність рами з дерева зі сталевої або алюмінієвої, то можна зробити висновок, що дерево витримує удари краще цих матеріалів. Припускають, що з часом дерев’яні рами витіснять всі інші тільки тому, що дерево перевершує їх по зносостійкості.
При виготовленні використовували водонепроникне покриття, яке застосовується при споруді яхт.

Дерев'яний ровер WOOD.b

Дерев'яний ровер WOOD.b
WOOD.b оснащений також дерев’яними ручками і болотниками, які покриті гумою та пластиком.
Велосипед простий в експлуатації і ремонті. Як стверджують автори, поремонтувати його можна в будь-якій веломайстерні, оскільки за основу були взяті традиційні деталі і функціональні елементи звичайного велосипеда.
При цьому кожна дерев’яна деталь за своєю суттю унікальна, оскільки деревина завжди відрізняється своєю неповторною текстурою і відтінком.
WOOD.b відповідає європейським стандартам безпеки і надійності.

Дерев'яний ровер WOOD.b

Джерело: www.bsgbikes.com
www.djournal.com.ua

Можливо Вам сподобається