Cykno. Окрилений електроровер

Ще весною, на тижні дизайну в Мілані, було представлено велосипед на ім’я «Cykno». Розмахуючи своїми «лебединими крилами» Cykno бадьоро розсікав повітряні хвилі й натхненно проносився по виставці, магнітом притягаючи збентежені погляди відвідувачів.

Cykno. Окрилений електроровер

Бруно Греппі (Bruno Greppi) у співпраці з дизайнерами Лукою Скопелем (Luca Scopel), Жан-П’єтро Вігореллі (Giampietro Vigorelli) і одним з найвідоміших італійських рекламщиків останніх 30 років Рікардо Лоренціні (Riccardo Lorenzini) створили Cykno Electric Bicycle. Нова генерація електричних велосипедів (e-bike) поєднує в собі риси вінтажного дизайну з інноваційними технологіями і високоякісними матеріалами.

cykno02
Концептуальна назва велосипеда походить від грецького слова «κύκνος» і латинського «сygnus», що перекладається як «лебідь». Дизайнер пов’язує свою ідею з образом лебедя з давньогрецької міфології. Античний міф оповідає про те, як одного разу Зевс, з’явившись в образі лебедя, якого переслідував орел, в знемозі впав на руки дочки царя Фестія, прекрасній Леді, яку потім спокусив. Коли міфологічний персонаж перевтілюється в когось – це називається «метаморфоза». Подібну трансформацію образу велосипедиста демонструє і їзда на Cykno.

cykno01
Основа велосипеда – рама, що має монококову (безкаркасну) конструкцію, інші деталі виконані з нержавіючої сталі, колеса і вилка – з вуглецевого волокна. Сидіння і декоративні вставки на рамі обтягнуті високоякісною шкірою. Ретро-образ велосипеда доповнює вінтажна фара і радіальні колеса.
На Cykno Bike можна пересуватися за допомогою звичайного обертання педалей, а при необхідності можна скористатися зарядженою батареєю, яка дозволяє подолати відстань в 60 км. Підзарядка акумулятора здійснюється від стандартної розетки і триває 4 години.
Промо-матеріали акцентують увагу на тому , що велосипед досить легкий – 26 кг , при цьому кабель для зарядки зберігається всередині корпусу.

cykno_03

Джерело: www.djournal.com.ua

Можливо Вам сподобається