13 травня 2013, 14:41

Завдання мерії міста – 50 км велодоріжок до 2014

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив, що на кінець року у Львові загалом має бути 50 км велодоріжок. Наразі вже є 15 км.

Після закінчення робіт на вул. Стрийській-Науковій та вул. Липинського ця цифра подвоїться. Завершити роботи планують до початку липня.

Взагалі до кінця цього року ми плануємо у Львові зробити 50 км велодоріжок, а до 2020 року по планах, які затверджені виконавчим комітетом, має бути 268 км велодоріжок. Наразі робимо частинами, потім усе з’єднається у єдиний комплекс.
Андрій Садовий, міський голова Львова

За кошти міського бюджету розвитку у Львові цього року планують закінчити велодоріжку на вул. Шевченка (в Рясне-1) — на це виділили 1,2 млн грн, та збудувати першу радіальну велодоріжку на вул. Костя Левицького, на що також з бюджету розвитку виділять 1,2 млн грн. Окрім того, 300 тис грн передбачено на проект велодоріжки на верхній частині вул. Городоцької.

Під час реконструкції вулиць за лініями трамвайних маршрутів № 2 та № 6 також будуть укладати велодоріжки, а це вул. Коперника та нижня частина вул. Городоцької. Також велошлях із найбільшого спального району – Сихова – прокладуть разом із трамвайною колією на вул. Стуса. Це здійснюватиметься у рамках співпраці з ЄБРР.

Джерело: Львівська міська рада
Логотип ровериста: Gerald_G