29 липня 2013, 23:48

Восени робитимуть велодоріжки в Рясному

У Львові в кінці серпня визначать виконавця робіт з облаштування велодоріжок в мікрорайонах Рясне-1 і Рясне-2. «На вулиці Шевченка два місяці вистачить, щоб завершити велодоріжки. Їх там закинули, бо уряд обіцяв гроші, але не дав. Цього року депутати заклали гроші в бюджеті міста на них», – каже радник мера Львова Олег Шмід.

За його словами, на вул. Липинського завершують роботи з облаштування велодоріжок з обох сторін дороги. «Інспектори з Дрездена сказали, що за якістю вони дуже близькі до німецьких зразків», – поінформував Шмід.

Німецький грант, нагадав Олег Шмід, у Львові використовують для облаштування велодоріжок на трьох вулицях: Липинського, Науковій та Стрийській. Решту велодоріжок роблять за бюджетні кошти. Він наголосив, що оскільки сума гранту не покриває всього проекту на вул. Липинського, роботи дофінансовують за кошти ШРП Шевченківського району.

«Хоч грантових коштів не вистачає, велодоріжку прокладено на всю довжину вул. Липинського. Також за грантові кошти робимо велодоріжки на вул. Науковій та на вул. Стрийській – від Наукової до автовокзалу. Тривають активні роботи. За місяць заплановано завершити велодоріжки на Липинського: цього тижня ще залишилося завершити окремі роботи з пониження бордюру… Також буде зроблено безпечні переїзди в районі вул. Весняної: там буде пандус для пішоходів та велосипедистів», – сказав Олег Шмід.

Також, повідомив він, цього року у Львові частково робитимуть велодоріжку на вул. Левицького. «Депутати виділили гроші на умовах співфінансування цього об’єкту. Треба буде шукати спонсора або інвестора… В серпні на цій вулиці почнуть роботи від Погулянки до Мечнікова», – сказав він.

Голови районів Львова оглядатимуть територію районів на велосипедах. «У нас є домовленість з керівниками районних адміністрацій міста, що кожен з них буде на велосипеді об’їжджати свій район. Тоді він буде прекрасно відчувати всі нюанси. Велодоріжок має бути все більше», – повідомив міський голова Львова Андрій Садовий на брифінгу 29 липня.

Джерело: zaxid.net