23 липня 2013, 10:37

У Львові запрацював благодійний велопрокат

Починаючи з 22 липня мешканці та гості Львова мають змогу користуватися екологічно чистим та зручним видом транспорту для поїздок містом Лева. У Львові відкрили унікальний прокат велосипедів, в рамках якого відбудеться збір коштів на підтримку дитячого реабілітаційного центру «Джерело».

Ініціатором та організатором велопрокату виступив мобільний оператор МТС за підтримки Львівської міської ради та у партнерстві з українською мережею велопрокату veliki.ua. Кошти, зібрані під час роботи велопрокату, МТС передасть на потреби дитячого навчально-реабілітаційного центру «Джерело», якому цього року – 20 років, як і мобільному зв’язку в Україні.

«Справа робиться дуже велика і приємно, що МТС, яка одна із найбільших провайдерів мобільного зв’язку, так тихо робить справу, яка буде жити. Щастя ще й від того, що люди починають розуміти силу синергії. Коли можна однією справою зробити добру справу для багатьох, тобто це потужна промоція здорового способу життя, але і можна допомогти тим, хто зараз цього потребує, і це також гідно.
Уявіть собі, що ви приїжджаєте до Львова, бачите і хочете велосипед для того, щоб подбати про своє здоров’я, трошки позайматися спортом, відпочити, але при цьому їдучи ви розумієте, що допомагаєте особливій дитині пізнати світ. Я думаю, що від цього задоволення збільшується.», – наголосив директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олег Березюк.

Наразі відкрито чотири пункти благодійного вело прокату. Два з них – на площі Ринок (біля аптеки-музею та фонтану Амфітрити), інші – на Підвальній (біля пам’ятника Федорову) та проспекті Свободи (біля пам’ятника Шевченку). Прокат працюватиме без вихідних з 10:00 до 18:00.

Як користуватися велопрокатом:
Надіслати безкоштовне SMS за номером 2510 (тільки у м. Львові для абонентів МТС):
х1 – бронювання на 1 годину (5 грн.)
х2 – бронювання на 2 години (8 грн.)
х3 – бронювання на 3 години (10 грн.)
х – номер пункту прокату, з якого Ви замовляєте послугу. Номер можна дізнатися на інформаційному стенді біля прокату.
Тарифи зазначено у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.
Для оплати вело прокату не потрібно готівки – кошти списуються із мобільного рахунку. При цьому скористатися послугою може тільки абонент МТС.

Упродовж цього сезону, до жовтня, організатори планують зібрати на потреби НРЦ «Джерело» близько 20 тис. грн.
«Львів завжди був піонером всяких таких інноваційних починань. Львів є першим містом в Україні, яке сплановано, стратегічно починає перетворюватись на місто-комфорт для велосипедистів. Львів має всі шанси стати велосипедною столицею України», – резюмував експерт із зовнішніх зв’язків компанії МТС-Україна В. Хіцяк.

Джерело: portal.lviv.ua