03 червня 2013, 13:12

У Львові безкоштовно даватимуть велосипеди напрокат

Від завтра, 4 червня, кожний охочий зможе використовувати велосипед для того, щоб добратися на роботу, додому або, відповідно, за іншими потребами.

Велосипед можна буде взяти на прокат абсолютно безкоштовно, залишивши натомість документ, який засвідчує особу.
Ідея реалізується у рамках проекту «Майстерня Міста». Цей проект здійснюється в межах програми «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» у рамках співпраці Львова та німецького товариства GIZ.
«Велосипед можна буде взяти на добу у «Майстерні Міста», яка розташована на площі Ринок зі східної сторони. Таким чином, ми хочемо, щоб кожен переконався, як це добиратися, куди необхідно, велосипедом по місту», – пояснила Мар’яна Борик, асистент проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова».
У безкоштовному прокаті наразі 5 велосипедів, кожен з яких обладнаний лічильником. Організатори підрахують, скільки люди «намотають» кілометрів по дорозі на роботу чи з роботи.

Джерело: Погляд
 • Ігор Кіт

  як це наша міська рада збираться брати документ який засвідчує особу в заставу, якщо в паспорті чорним по білому пише: не може бути заставою.

 • Галинка :)

  (відповідь І. Коту) не тупи, хлопче! ніхто тебе не заставляє! натомісь, радіти потрібно, що в нашому місті є така можливість (хоча я сама маю декілька власних байків і не братиму в прокат навіть безкоштовно)

 • васо

  5?!!!!!!!!! їх мало б бути бодай 50..

 • юрко

  не обов язково напевно лише паспорт.. можна, мабуть , й права чи закордонний залишити..