01 червня 2014, 11:56

Мер Львова приєднався до веломарафону під дощем

31 травня, Львів долучився до Всеукраїнського велодня. Цьогорічний захід відбувся під гаслом «Я – за рівні права на дорозі, я – за рівні права всіх дітей».

«Львівський велодень» – це спільна благодійна акція Асоціації велосипедистів Львова та Навчально-реабілітаційного центру «Джерело». З цією метою в рамах підготовки Велодня у Львові та в день його проведення, серед учасників поширювалися косинки за благодійну пожертву від 25 грн. Всі залучені кошти будуть спрямовані на підтримку щоденного довезення дітей та молоді з особливими потребами на освітньо-реабілітаційні програми Центру «Джерело».

До цьогорічного велопробігу долучився міський голова Львова Андрій Садовий. Разом з іншими учасниками він проїхав центром міста близько кілометра, після чого повернувся у Ратушу, звідки за кілька хвилин вирушив на похорон генерала Сергія Кульчицького, який загинув у Слов’янську. Прикметно, що Садовий не використовував велосипедний шолом, проїхавшись під дощем з непокритою головою.

«Важливо, щоб у Львові розвивалась велосипедна інфраструктура. Для цього треба працювати і робити промоцію. Тому я сам їду і всіх запрошую долучатись, попри погоду», – зазначив він.

Також Садовий розповів, що до 2022 року у Львові прокладуть 268 км велодоріжок. Він зазначив, що наразі важко спрогнозувати, скільки велошляхів буде збудовано в цьому році, адже ситуація в країні надзвичайно складна, однак наголосив, що при ремонті усіх доріг планується створення велодоріжок.

«Ми будемо їх робити по вулиці Стуса та на проспекті Червоної Калини», – сказав мер.

Учасники веломарафону проїхали за маршрутом: проспект Свободи – проспект Шевченка – вул. Саксаганського – площа Петрушевича – вул. Зелена – вул. Сихівська – пр. Червоної Калини – вул. Хуторівка – вул. Наукова – вул. Кульпарківська – вул. Антоновича – вул. Митрополита Андрея – вул. Устияновича – вул. Соломії Крушельницької – вул. Січових Стрільців – пр. Свободи.

Як повідомили організатори, через погодні умови вони змушені були скасувати велопікнік, велоквест та кінофестиваль «Ровер», які раніше анонсувались.

Водночас, за словами організаторів, у Велолокації Радлер, що на вулиці Дудаєва, 16 з 19:00 до 22:00 відбудеться «аfterparty» сьогоднішньої імпрези.

Джерело: zaxid.net