01 серпня 2013, 16:18

Авто з велодоріжок у Львові забиратиме евакуатор

«Багатьох львів’ян збентежив той факт, коли вчора на нову велодоріжку на вул. Січових Стрільців заїхала машина. Це – неповага до міста Львова, такі машини моментально евакуатор буде забирати», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий на брифінгу 31 липня.

«Маємо також багато випадків, коли машини нагло заїжджають на хідники… Дорога – для водіїв, велодоріжки – для роверистів. Треба поважати одні одних», – сказав мер. І додав, що хоче, аби автоінспекція жорстко штрафувала таких водіїв-порушників.

У Львові на вулиці Січових Стрільців, частину якої вчора відкрили після ремонту, на новозбудованій велодоріжці напроти юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка припаркувався автомобіль Skoda Superb. Недозволене паркування зафіксував фотокореспондент ZAXID.NET, чим викликав обурення і погрози водія автівки. Через деякий час авто поїхало з велодоріжки.

На автомобілі була символіка компанії ОККО. Там визнали, що один з працівників припаркувався на велодоріжці у Львові, і на знак вибачення пообіцяли дати кошти на 50 обмежувачів заїзду на пішохідні зони.

Нагадаємо, на ділянці від вулиці Університетської до Костюшка велодоріжка розташована посеред проїзної частини, розділяючи смуги для громадського та автомобільного транспорту.

Джерело: zaxid.net