3.34 Зупинку заборонено

Забороняються зупинка і стоянка транспортних засобів, крім таксі, що здійснює посадку або висадку пасажирів (розвантаження чи завантаження вантажу)

Зона дії знака від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету. Дія знака поширюється лише на той бік дороги, на якому він встановлений.

Не поширюється дія знака: на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами; за наявності під ним таблички 7.18 – Крім інвалідів на водіїв-інвалідів, що керують мотоколяскою або автомобілем, позначеними розпізнавальним знаком «Інвалід».

Зона дії знака може бути зменшена табличкою 7.2.2 – Зона дії на початку зони дії, а також установленням у кінці його зони дії дублюючого знака з табличкою em>7.2.3 – Зона дії. Знак може застосовуватися разом з розміткою 1.4 при цьому зона його дії визначається за довжиною лінії розмітки.

Інше з правил дорожнього руху