Всеукраїнський «Велодень 2013» у Львові

25 травня 2013 , 11:00
площа перед Оперним театром
Участь безкоштовна

Велопарад вулицями міста вже вкотре збере разом як велолюбителів так і професійних велосипедистів задля приємного проведення часу та акцентування уваги на проблемах руху у місті на велосипеді

Додати подію до календаря:

«Всеукраїнський Велодень» – загальноукраїнське свято, яке об’єднує тисячі велосипедистів України в спільному велопараді центральними вулицями міст. Масовість «Велодня» демонструє, що проблеми та вимоги людей, котрі надають перевагу велосипеду, не можуть і надалі ігноруватись органами центральної та місцевої влади.

Учасники імпрези зберуться з 10:00 до 11:00 на площі перед Оперним театром. Старт в 11:00

Маршрут Велодня 2013

просп. Свободи, просп. Шевченка, вул. Саксаганського, пл. Петрушевича, вул. Зелена, вул. Сихівська, проспект Червоної Калини, вул. Хуторівка, вул. Наукова, вул. Кульпарківська, вул. Антоновича, вул. Олександра Невського, вул. Устияновича, вул. Соломії Крушельницької, вул. Січових стрільців, просп. Свободи

«Велодень» – не політична акція, а ініціатива велосипедистів України. Організаторами заходу в різних містах виступають спортивні та громадські організації, а також велоактивісти.

Організація у Львові: Lviv Bicycle Club, Асоціація Роверистів Львова, Клуб велосипедного туризму „Колесо вітрів”, Велоклуб друзів природи „Рух”, Студентська Рада Львова.