Велозаїзд Critical Mass Lviv

30 жовтня 2015 , 19:00
Площа перед пам'ятником Івану Франку

В останню п’ятницю місяця відбудеться традиційний велозаїзд Critical Mass Lviv (Критична маса). О 19:00 роверисти зберуться на площі перед пам’ятником Івану Франку, аби проїхатись вулицями міста. В такий спосіб вони виступають за рівноправність на дорозі, за права велосипедистів, за чисте і зелене місто

Подія у соцмережах: facebook
Додати подію до календаря:

Самотній велосипедист вразливий і беззахисний в потоці металевих коробок, що рухаються на великій швидкості. Йому складно відстояти свої права перед натиском автомобілістів. Катаючись ж у групі, велосипедист отримує набагато більше задоволення, бо відчуває, що він в оточенні друзів і в більшій безпеці.

Крім отримання задоволення від зустрічі з однодумцями і більшої безпеки при груповій їзді, учасники «Критичної маси» протестують проти засилля машин та їх отруйних вихлопів, так як наша планета і так сильно забруднена. Вони намагаються зберегти екологію нашого міста.

Велосипедисти вважають, що зробивши наявність роверів у міському середовищі більш помітним, можна з часом розраховувати на те, що і міська влада робитиме більше для розвитку та комфорту велоруху, а водії автомобілів будуть поважати своїх двоколісних колег на дорозі.

Critical Mass Lviv

Акції критичної маси розпочали проводити у Львові ще в 2008 році, проте масової популярності подія не набула. Друга хвиля критичної маси відбулася вже в 2013 році, на піку популярності велотранспорту у Львові. Учасники збираються кожної останньої п’ятниці місяця на площі перед Львівським національним університетом ім. І.Франка. Заїзди відбуваються регулярно.