Велопроща в Страдч

03 серпня 2013 , 8:00

Вхід вільний

В суботу, 3 серпня відбудеться велопроща до с. Страдч. Велопроща має на меті поєднати активний відпочинок та духовне збагачення, пожертвувати своїм часом, проте отримати вдвічі більше наснаги до життя, засвідчити, що львівська молодь – свідома і активна. Учасниками велопрощі може стати молодь, віком від 15 років.

Додати подію до календаря:


Збір учасників велопрощі розпочнеться о 8:00 год. год. біля гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла, що на вул. Театральна, 11. Після молитви у храмі всі охочі будуть ознайомлені з маршрутом велопрощі, яка стартує о 9:00 год. за маршрутом: вул. Театральна, пр. Свободи, вул. Гнатюка, вул. Листопадового Чину, вул. Городоцька, вул. Ярослава Мудрого, вул. Т. Шевченка. Після приїзду в с. Страдч прочани матимуть можливість відпочити та пройти Хресну дорогу.

Всі охочі взяти участь у велопрощі, але не мають власного велосипеда, можуть взяти його на прокат. Хто не може їхати на велосипеді у зв’язку зі станом здоров’я чи через інші причини, може добратися у с. Страдч самостійно, і вже там приєднатися до прочан.

Цей захід організовує спортивний відділ Місії «Центр Опіки Сиріт» Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, за підтримки молодіжної християнської спільноти «Молодь Марії» та управління молоді, сім`ї та спорту Львівської міської ради.

Це захід, який поєднує в собі спортивний та духовний розвиток молодого покоління. Запрошуємо всіх долучитися до заходу.

Контактні особи:
о. Роман Прокопець, організатор велопробігу
(097) 295 36 06, e-mail: [email protected]
Михайло Качмар, волонтер, представник спортивного відділу «Центру Опіки Сиріт»