Велопробіг «Кавова миля»

28 вересня 2013 , 11:00
Площа Ринок

28 вересня в рамках VІІ Міського свята «На каву до Львова», відбудеться велопробіг «Кавова миля»! Участь можуть взяти усі охочі, хто має велосипед.

Додати подію до календаря:

«Кавова миля» має на меті популяризувати львівський велосипедний рух та додати своєрідного драйву відвідувачам кавового свята.

“Велосипедний рух у Львові набуває все більшої популярності та масштабів. Велосипедна інфраструктура Львова розвивається та щораз більше нагадує добрий досвід великих європейських мегаполісів. Учасником велопробігу може стати будь-хто, хто відчуває силу і бажання подолати велосипедом невеликий шлях старовинними львівськими вуличками. Обов’язковою умовою участі є попередня реєстрація” – зазначив Андрій Сидор, директор Свята «На каву до Львова».

Учасники «Кавової милі» стартуватимуть на площі Ринок, а далі за маршрутом: вул. Шевська — вул. Театральна — вул. Лесі Українки — вул. Друкарська та фініш на площі Ринок, де на учасників чекатиме приємний кавовий сюрприз.

А для тих у кого не буде власного велосипеда на площі Ринок діятиме велопрокат.

Увага! Обов’язковою умовою участі у «Кавовій милі» є попередня реєстрація!

Детальну інформацію про умови участі у «Кавовій милі» читайте на сайті Свята (www.coffeefest.lviv.ua). Реєстрація триватиме до 26 вересня, 18.00 год.