Веломарафон «Львівська Сотня 2013»

09 травня 2013 , 08:45
Львівська Ратуша (пл. Ринок 1)

Заїзд пройде у форматі бреветів – спортсмени повинні будуть подолати відстань у 100 кілометрів за 10 годин. Розпочнеться «Львівська Сотня» велопарадом 9 травня о 10:15 год. від Львівської Ратуші до місця старту марафону у с. Сокільники

Додати подію до календаря:

Програма заходу

8:45 – 10:15 підтвердження реєстрації (пл. Ринок 1)
10:15 – 10:55 парад учасників до місця старту (8км)
11:00 Сокільники. загальний старт
21:00 Брюховичі. закриття фініш

Заїзд пройде у форматі бреветів – спортсмени повинні будуть подолати відстань у 100 кілометрів за 10 годин.

Переглянути ТРЕК/МАРШРУТ
РЕЄСТРАЦІЯ учасників та інші деталі

Серед марафонців здебільшого любителі, для більшості з них перша сотня – це символічний початок сезону. Офіційні марафони, які йдуть за регламентом відомого 1200-кілометрового аматорського марафону Париж-Брест-Париж, починаються з дистанції в 200 кілометрів. А на початку сезону їхати одразу 200 є дещо проблематично, тому 100 – це хороша можливість людям “обкататися”.

Вікових обмежень для участі у марафоні немає. Єдине, якщо у заїзді забажає взяти участь підліток, супроводжувати його повинен дорослий. Торік наймолодшим учасником був 13-річний хлопчина, якому для проходження дистанції знадобилося менше 10 годин.

В попередні роки були заїзди на дамських, триколісних, лежачих велосипедах. Триватиме реєстрація до 11:00 7 травня. Участь в марафоні є платною.

Отримані кошти організатори спрямують на організацію контрольних пунктів, друк інформаційних матеріалів та виготовлення пам’ятних медалей. Нагороду отримають усі, хто добереться до фінішу.

Розпочнеться «Львівська Сотня» велопарадом 9 травня о 10:15 год. від Львівської Ратуші до місця старту марафону у с. Сокільники. Маршрут проходитиме через Пустомити, Щирець, Городок, Івано-Франкове з фінішем у с. Брюховичі.

Організатором марафону є «Lviv Bicycle Club», офіційний представник Всесвітньої асоціації вело марафонців «Les Randonneurs Mondiaux», що діє під егідою засновника знаменитого 1200-кілометрового аматорського марафону Париж-Брест-Париж, паризького велоклубу «Audax Club Parisien».

Джерело: Львівські новини