Велофорум-2014

11 жовтня 2014 - 12 жовтня 2014

Цьогорічна конференція відбудеться у Львові 11-12 жовтня 2014 року.

Додати подію до календаря:

“Велофорум” – це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влад, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти. У 2013 році “Велофорум” відбувся у Полтаві, де зібрав 72 учасники. У попередні роки конференцію приймали Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

“Львів, безумовно, заслужив право на проведення наступної конференції “Велофорум”. Муніципалітет Львова вже не перший рік активно працює для велосипедизації свого чудового міста, активно залучаючи міжнародних експертів, громадські організації, і будуючи якісні велосипедні доріжки та іншу інфраструктуру. Представники місцевої влади та громадського сектору з інших міст та країн зможуть багато чого навчитися у Львова під час конференції” – прокоментував результат відбору голова оргкомітету “Велофоруму-2014″ Віктор Загреба, представник громадської організації “Центр соціальних та ділових ініціатив”.

Конференція “Велофорум” у 2014-2015 роках співфінансується Європейським Союзом та Європейською федерацією велосипедистів в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”. Проект має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні. Виконавцем проекту є ГО “Асоціація велосипедистів Києва”, партнером проекту є ГО “Центр соціальних та ділових ініціатив”, м. Яремче.