Велодень 2014

31 травня 2014 , 10:00
Площа перед Оперним театром

«Всеукраїнський Велодень» – загальноукраїнське свято, яке об’єднує тисячі велосипедистів України в спільному велопараді центральними вулицями міст.

Додати подію до календаря:

Всеукраїнський Велодень – це масштабна загальнонаціональна акція, яка об’єднує тисячі велосипедистів усієї України. Учасники акції, незалежно від віку та стилю катання, виступають за здоровий і активний спосіб життя, безпеку та взаємоповагу на дорогах і наголошують на необхідності створення цивілізованих умов для руху велосипедистів у відповідності до європейських стандартів. Велодень чудова нагода для велосипедистів зібратись, познайомитись між собою і провести гарно час в колі однодумців.

За сім років з моменту започаткування акції до неї приєдналось понад півсотні міст, зокрема всі обласні центри України, та десятки тисяч людей у менших містах. Велосипедисти хочуть привернути увагу влади та громадськості до потреби створення зручної, екологічної та безпечної транспортної інфраструктури в населених пунктах.

Програма Велодня:

10.00 – збір учасників біля Оперного театру, просп. Свободи

11.00 – старт Веломарафону
за маршрутом: проспект Свободи – проспект Шевченка – вул. Саксаганського – площа Петрушевича – вул. Зелена – вул. Сихівська – проспект Червоної Калини – вул. Хуторівка – вул. Науков – вул. Кульпарківська – вул. Антоновича – вул. Митрополита Андрея – вул. Устияновича – вул. Соломії Крушельницької – вул. Січових Стрільців – проспект Свободи.
До участі запрошуються усі бажаючі, будь-якого віку та статі, оскільки марафон є показовим, а не на швидкість. Перед стартом усі охочі отримають буклет з Правилами дорожнього руху для велосипедистів.

14.00 – Велопікнік у парку ім. Івана Франка
Беріть з собою килимки, їжу, напої, ігри та хороший настрій. Але обов’язково не забувайте за собою прибрати! Будуть організовані додаткові місця збору сміття.

14.00 – Велоквест від CoMMuna

20.00– Кінофестиваль РОВЕР. Початок кінофесту о 20:00 в Дворику Ратуші (на випадок дощу в Палаці Мистецтв під колонами)

19:00 – 22.00 – Afterparty в велолокації РАДЛЕР (вул. Дудаєва,16).

Цьогорічний Велодень у Львові проходитиме під гаслом “Я – за рівні права на дорозі, я – за рівні права всіх дітей”. Це спільна благодійна акція Асоціації велосипедистів Львова та Навчально-реабілітаційного Центру “Джерело” .
З цією метою в рамках підготовки Велодня у Львові та в день проведення будуть поширюватися косинки за благодійну пожертву від 25 грн., які можуть вносити учасники велопараду. Поширення косинок підтримують веломагазини Львова. Всі залучені кошти будуть спрямовані на підтримку щоденного довезення дітей та молоді з особливими потребами на освітньо-реабілітаційні програми Центру «Джерело».

Організатор: Львівський Велоклуб
Акцію підтримують Асоціація Велосипедистів Львова, Клуб велосипедного туризму „Колесо вітрів”, Велоклуб друзів природи „Рух”, Wiz-Art, анти-кафе CoMMuna, велолокації РАДЛЕР.

Партнер Велодня 2014 у Львові Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ

Офіційний сайт акції: www.bikeday.org.ua
Сайт Велодня у Львові www.velomax.lviv.ua

Велосипедисти Львова – об’єднюйтесь!