Прем’єра фільму “FEEL FREE”

25 липня 2013
L'UFT Pub (вул. Коперніка, 17)
Вхід вільний

CobbleStoneRunners (Fixed Gear Lviv) та L’UFT Pub організовують показ другого фільму наших друзів з Будапешту Cycle Me Home, які вже не перший рік мандрують по Європі на своїх велосипедах і обов’язково знімають все на свої вмонтовані камери. Безкінечна дорога, азарт, гонки, знайомство з новими людьми та країнами, тусовки, змагання і т.д… це все що супроводжує їх на шляху до своєї мрії: пізнання світу на двох колесах і з фіксованою передачею!

Додати подію до календаря:

Ось що вони самі кажуть про свою роботу:

“Після досить успішної прем’єри нашого першого фільму минулої весни наша команда зрозуміла, що їздити на велосипеді і знімати про це відео є дійсно тим , чим ми хочемо займатись. Почалось все з екранізації події Berlin-Budapest Beer Ride, яка переросла в так званий тур «LEAP» (London-Edinburgh-Amsterdam-Paris). Після цього ми свого роду втомилися від іменування наших подальших поїздок, в результаті чого ми закінчили наш фільм хаотично організованими кадрами. З весни минулого року ми відвідали дійсно неймовірну кількість міст починаючи з Торонто і закінчуючи Москвою. Це все відбувалось як правило з відеокамерою в одній руці і з кермом в іншій.
Те, що ви побачите в нашій новій роботі, є таким собі збірником досвіду наших подорожей, що дає вам краще розуміння нашого способу життя. Воно також наповнене різними неважливими, з першого погляду речами, як наприклад перемогти в гонці Alleycat у Мадриді, якщо у вас зовсім не залишилось сил. Або те, як їх взагалі проводять в Ризі. Ну ви зрозуміли… щось в тому дусі. Старі обличчя, нові обличчя, одне можна сказати точно: куди б ми не поїхали, ми завжди на фіксованій передачі (Fixed Gear Bike)!”

Отож якщо ти заітригований/на вмістом фільму приходь 25/07/2013 в паб L’UFT і переймися його духом разом з нами!

А щоб не тільки перейнятися духом фільму, а й відчути себе учасником схожих подій, після перегляду фільму буде організовано Голдспрінти (змагання на вело-станках) для ВСІХ бажаючих! Внесок за участь у змаганні складатиме 10 грн. Переможці змагань будуть нагороджені призами!

CMH presents FEEL FREE – the trailer from Cycle Me Home on Vimeo.