«Нічне катання на велосипеді по Львову» – святкує двохріччя

23 серпня 2014 , 19:00
пл. Музейна, 1 (потім пл. біля Оперного)

Проект «Нічне катання на велосипеді по Львову» святкує своє двохріччя, за цей чав він об’єднав понад 500 велосипедистів різних вікових категорій

Додати подію до календаря:

Проект «Нічне катання на велосипеді по Львову» святкує своє двохріччя, за цей чав він об’єднав понад 500 велосипедистів різних вікових категорій.

«Нічне катання на велосипеді по Львову» має на меті популяризацію велоруху у Львові, а також об’єднання активних людей для реалізації проектів з розвитку велоінфраструктури у місті.

Запрошую усіх охочих взяти участь у святкуванні! Об’єднатись у цей чудовий день та відсвяткувати день народження проекту.
Вікачу буде разом з Вами та обіцяє чудовий настрій до кінця літа 🙂

Програма заходів в рамках проекту «Нічне катання на велосипеді по Львову»

19:00 – 21:00, пл. Музейна 1
Конкурсна програма для велосипедистів, виступ гурту Evermotion,Dj 1Suponetime та спеціального гостя.
21:00 – 22:30, Показ фільму
22:45 – 02:00, пл. перед Оперним
Нічне катання/Велоквест від ВелоМилі. Велоквест відбувається паралельно з велокатанням для тих, хто хоче не тільки покататись, а ще й розгадувати таємниці Львова.
Реєстрація на Велоквест з 21:30 – 22:30

Катання костюмоване (бажано).

Маршрут: площа перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької (старт) – Пр.Свободи по колу – вул. Городоцька – вул.Виговського – Аеропорт (тимчасова зупинка колони) – вул.Кульпарківська – вул.Наукова – вул.Стрийська – вул.Сахарова – вул.Горбачевського – вул.Коперніка – вул.Дорошенка – площа перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Наявність ліхтариків та мигалок на велосипедах – обов’язкова!