Велопробіг Львів – Відень «Шляхами бравого вояка Швейка»

05 червня 2013 - 16 червня 2013

У середу, 5 червня, на Львівщині розпочинається мандрівний, атракційний, велотуристичний VIII Міжнародний фестиваль «Шляхами пригод бравого вояка Швейка», присвячений 130-річчю від дня народження видатного чеського письменника Ярослава Гашека − автора сатиричного роману «Пригоди бравого вояка Швейка».

Додати подію до календаря:

Організаторами заходу виступають Громадська організація «Клуб велотуристів друзів природи «Рух» та Товариство «Ческа Беседа у Львові» за підтримки департаменту міжнародного співробітництва та туризму та управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Зазначимо, фестиваль проходитиме на території України, Польщі, Словаччини, Угорщини та Австрії. Цьогоріч вперше у туристичному заході участь візьмуть, окрім представників України, Польщі, Словаччини, також представники з Німеччини та Сполучених Штатів Америки.

Як повідомляє головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Львівської облдержадміністрації, програма фестивалю передбачає проведення театралізованого дійства за участі акторів театру юного глядача, конкурсів та міжнародного велосипедного пробігу шляхом бравого вояка Швейка за маршрутом Львів − Відень.

Відкриття фестивалю розпочнеться 5 червня о 14:00 год. з урочистостей біля пам’ятника Швейку на проспекті Свободи у місті Львові.

Джерело: zik.ua