Lviv Cycle Chic Fashion Show

23 жовтня 2013 , 19:00
Фабрика повидла (вул. Б.Хмельницького, 124)
Вхід вільний

23 жовтня в рамках Lviv Fashion Week відвідувачам буде представлено цікавий та неординарний проект Lviv Cycle Chic Fashion Show. Його концепція розроблена в популярній культурі, що включає велосипеди та аксесуари до них, а також одяг.

Додати подію до календаря:

Cycle Chic (Вело Шик) був придуманий в 2007 році Мікаелем Колвіллом-Андерсеном, який розпочав свій блог Cycle Chic в Копенгагені. Саме тому увага акцентуватиметься на велосипеді та модному одязі. Спортивну тематику у показах своїх колекцій неодноÑ! �азово використовували чимало відомих брендів (Karl Lagerfeld, Givenchy, Christian Dior).
Молоді львівські дизайнери підготували міні-колекції, які присвячені велосипедній моді. Проект має соціально-естетичне спрямування і передбачає пропагування велокультури, мобільності та здорового способу життя. Дизайнери мають на меті показати, що крутити педалі потрібно не лише в кросівках та спортивному одязі, а можна при цьому виглядати дуже вишукано, елегантно та стильно. Продемонструвати, що незалежно від віку, пÑ! �офесії чи статку, велосипед є не лише зручним засобом пересування чи відпочинковим елементом, але й модною деталлю іміджу.

То ж чекаємо на колекції Олі Стеблак, Ірини Дуч, Ольги Романової, Оксани Фольтович, Надії Юрків, ONE-EYED, Наталі Красневич, Тані Шімон та Надії Смолінської у проекті Lviv Cycle Chic Fashion Show – 23 жовтня, 19.00 (Фабрика повидла, вул. Б.Хмельницького, 124)