IV Львівський Жіночий Велопарад

07 червня 2014 , 11:00
вул. Університетська, пам`ятник Івана Франка

Цього року велопарад проводитиметься у етно-стилі: вишиванки, віночки, стрічечки, квіти – усе це вітатиметься на Вас та ровериках

Подія у соцмережах: facebook
Додати подію до календаря:

Цього року велопарад проводитиметься у етно-стилі: вишиванки, віночки, стрічечки, квіти – усе це вітатиметься на Вас та ровериках. Також цього року знімаються обмеження щодо одягу, можна приїжджати хоч у джинсах.

Одна деталь залишається незмінною: участь у велопараді може прийняти лише прекрасна половина людства, але хлопці та чоловіки ласкаво запрошуються підтримати та познимкувати.

Велосипед – вид транспорту, на якому зручно і швидко можна доїхати на роботу або на вечірку, і який є повноцінною альтернативою приватним авто, що їздити на велосипеді цікаво, приємно та корисно, і для цього необов’язково вдягати спеціальний спортивний одяг, якщо ви цього не хочете

Маршрут: вул. Університетська – вул. Словацького – вул. Стефаника – вул. Дудаєва – пр. Шевченка – вул. Чайковського – вул. Ковжуна – вул. Вороного – вул. Ліста – вул. Коперніка – пл. Міцкевича – пр. Свободи – вул. Беринди – пл. Ринок. (Можливі зміни)

Після велопробігу та після колективного фото усі бажаючі організовано їдуть у парк ім. Франка на велопікнік. Пікнік відбудеться за умови відсутності дощу.

Велопарад відбудеться за будь – яких погодніх умов.