Аматорські перегони «Вульки 2013»

25 травня 2013 , 13:30
Лісовий масив поблизу с. Вульки
Участь у змаганнях: 50 - 80 грн

Вульки 2013 це змагання з крос-кантрі, які проводяться з метою: популяризації велоспорту, сприяння росту фізичної майстерності та вміння керування велосипедом в умовах складного рельєфу

Додати подію до календаря:

Вульки 2013 це змагання з крос-кантрі, які проводяться з метою: популяризації велоспорту, сприяння росту фізичної майстерності та вміння керування велосипедом в умовах складного рельєфу, пропаганди активного відпочину тощо.

Вульки 2013 проводяться за олімпійською системою згідно правил UCI. На проходження дистанції гонщику надається від 45 хв до 1 год 45 хв (залежно від категорії). Перемогу (та наступні місця у протоколі змагань) отримує той учасник, який за відведений час подолає найбільшу кількість кіл. Серед учасників, які проїхали однакову кількість кіл вище місце посідає той, котрий завершив останнє коло раніше за інших. Старт закривається після закінчення відведеного для відповідної категорії часу. Учасник, який вийшов на коло до закінчення відведеного часу зобов’язаний завершити його, в протилежному разі це коло йому не зараховується і в залік іде кількість кіл, які учасник завершив повністю.

Траса перегонів становить собою кільце довжиною 6,5 км (4 км для категорії жінки та любителі) в лісовому масиві поблизу с. Вульки. Траса розмічена умовними позначками на деревах. На поворотах та перехрестях намальована стрілка білого кольору, яка вказує напрямок руху (наліво, направо чи прямо). Містки, місця перетину водних перешкод та небезпечні ділянки додатково позначені відповідними відмітками на деревах. В місцях можливих скорочень дистанції розташовуються контрольні пункти.

До участі у змаганнях допускаються учасники яким до моменту проведення перегонів виповнилося 16 р. До участі у змаганнях допускаються учасники, які мають справний велосипед, придатний для пересування крос-кантрійною трасою, захисний шолом, зовнішній вигляд яких відповідає характеру спортивного заходу (відсутність навушників, шоломів фулфейсів, наявність спортивного одягу)
Учасник зобов’язаний сплатити реєстраційний збір, до моменту закінчення реєстрації.
Учасники яким не виповнилося 18 років, зобов’язані представити дозвіл підписаний батьками чи особами, що їх замінюють про згоду на участь. Бланк розписки викладений у додатку №1 до цього положення. Крім цього, такий учасник повинен надати нотаріально завірений або особистий дозвіл батьків на участь у змаганнях.

Попередня реєстрація на змагання здійснюється за адресою www.bikeportal.org.ua

Передстартова реєстрація починається о 12:00 закінчується о 13:25 в день старту.
Плата за участь:
– завзяті – 80 грн.
– леді – 50 грн.
– любителі – 50 грн.

Тривалість змагань для категорії ”завзяті” становить 105 хв. Учасники у яких відсутній досвід участі у велоперегонах в категорію „завзяті” допускатися не будуть. Тривалість змагань для категорії ”леді” становить 45 хв. Тривалість змагань для категорії ”любителі” становить 60 хв. Учасники, які займали місця з 1 по 6 на, будь яких, некомандних (індивідуальних) крос-кантрійних перегонах в категорії еліта-завзяті-дуби-ітд. протягом останніх 2-х років в цю категорію допускатися не будуть.